Сергей Лукьяненко
Начальник Сумского городского отдела милиции полковник милиции Сергей Лукьяненко ответит на интересующие граждан вопросы
Начальник Сумского городского отдела милиции полковник милиции Сергей Лукьяненко ответит на интересующие граждан вопросы.
|
Уважаемый Сергей Лукьяненко!
Если соседи-квартиранты по ночам регулярно гуляют, беспокоят, какие действия в отношении их следует предпринять? Нужно ли писать заявление в милицию или достаточно подать жалобу участковому?
С уважением,
Елена
Згідно п. 3 розділу ХІІ рішення Сумської міської ради від 25.02.2009 № 2367-МР «Правила благоустрою міста Суми» - громадянам забороняється створювання шуму на вулицях і у будинках у нічний час з 22.00 до 08.00 годин. Кодексом України про адміністративні правопорушення ст. 182 КУпАП передбачено відповідальність за порушення тиші.
В разі якщо є факти порушення тиші з боку мешканців будинку в заборонений час необхідно звертатися до міліції. Також можна звернутися безпосередньо до дільничного інспектора міліції, який вийде на місце і в разі підтвердження вказаної інформації шляхом опитування мешканців будинку, відносно порушника буде складено адміністративний протокол за ст. 182 КУпАП.
Розгляд адміністративних матеріалів за ст. 182 КУпАП покладено на адміністративні комісії при міських, сільських та селищних радах. Санкцією статті передбачено попередження правопорушника або накладання на нього штрафу від п’яти до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 85 до 255 грн.).
здравствуйте, почему в приказах на отправку в зону АТО милиционерам не пишут настоящего места несения службы. Например, несли службу в Славянске, а в приказе "ОГП в городе Изюм"
Відповідно до вимог доручення МВС України, зведений загін з числа працівників Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області, що залучається до проведення відповідних заходів в зоні проведення антитерористичних операцій наказом начальника УМВС області відряджається до штабу антитерористичної операції. В подальшому ці працівники міліції підпорядковуються оперативному штабу анти терористичної операції і діють відповідно до його наказів.
Доброго дня, шановний Сергій Вікторович! У мене питання щодо забезпечення працівників батальону патрульної служби форменним одягом.
Моєму чоловікові форма останній раз видавалась влітку 2012 року (перед Євро), до цього за свої кошти купували форму та спеціальне взуття. В минулому році за власні кошти шили форму, за власні кошти постійно купуємо берці. Заробітна плата працівника БПС в середньому 1800-2000 грн., пошиття форми коштує до 600 грн. (ціни минулого року), якісні берці - до 700 грн. Враховуючи специфіку роботи, форма та взуття зношуються швидко. Форма регуляроно "ремонтується" власними силами або за допомогою спеціалістів в ательє. А все це коштує не копійки. При такій заробітній платі працівника БПС, складаєтья враження, що він працює лише на забезпечення себе форменним одягом та взуттям. На жаль, тканина з якої була пошита форма, що видавалась влітку 2012 року, виявилась не якісною, оскільки витримує лише два-три прання, а далі втрачає колір та міцність. Мені, жінці міліціонера, соромно відпускати на службу свого чоловіка в такій формі. Думаю, що у громадян міста, спокій, безпеку та життя, яких захищають наші чоловіки-міліціонери, складається не найкраще враження про сержантів ППС, коли вони бачуть їх в такій ганебній формі. Про який авторитет правоохорннних органів може йти мова, якщо до правопорушника підходить міліціонер в полинялій формі та в стоптаних берцях. Тому виникає питання, коли вже буде видаватись форма та взуття згідно встановлених строків або коли відбудеться суттєве підвищення заробітної плати, з якої працівник БПС зможе дозволити собі придбати форменний одяг без утиску сімейного бюджету. В кожній сім'ї ппс-ника є діти, яких теж необхідно одягати, кормити та витрачати кошти на їх розвиток (дитячі садки, школи, тощо). Сподіваюсь на чітку та зрозумілу відповідь. Дуже дякую.
Забезпечення основними видами речового майна працівників міліції здійснюється централізовано з Центральної бази ресурсного забезпечення МВС України. Але цього не достатньо.
Щоб вирішити це питання, міська рада міста Суми за нашим зверненням виділила кошти в сумі 150 тисяч гривень на придбання комплектів форменного одягу, бронежилетів та захисних шоломів для працівників міліції. В жовтні поточного року планується виділення ще 50 тисяч гривень на придбання одягу для працівників патрульної служби міліції.
Уважаемый Сергей Лукьяненко!
Вы за люстрацию в правоохранительных органах? И много ли нынешних работников милиции останется в ее обновленных рядах?
Я за очищення рядів міліції від тих хто відверто не хоче працювати, займається вирішенням власних питань. Тобто, прикриваючись міліцейським посвідченням та формою шкодить суспільству та державі. Нажаль, такі люди є в органах внутрішніх справ, їх обов‘язково треба виявляти і від них треба позбавлятись. Сподіваюся, що запропонована реформа МВС у майбутньому наблизить працівників органів внутрішніх справ до рівня правоохоронних органів, які існують в найрозвинутіших країнах світу. А самі працівники міліції, чи, можливо поліції України, будуть підбиратися на службу з урахуванням не лише освіти та фізичного розвитку, але обов’язково й з урахуванням моральних, людських якостей майбутнього правоохоронця. Моє тверде переконання, що імідж правоохоронних органів формується кількома чинниками: професіоналізмом та обов’язково чесністю, порядністю, доброзичливістю, людяністю, моральністю кожного працівника.
Здравствуйте. Мой муж, работник правоохранительных органов г. Сумы принимал участие в проведении АТО, получил подтверждающие документы, а именно - справку о пребывании его в служебной коммандировке на территории Донецкой области и участии в проведении антитеррористической операции. Также есть выписка из журнала учета бойовых действий, где указаны бойовые выходы. Какими льготами на сегодняшний момент может воспользоваться мой муж, его семья и десятки его коллег? А также очень хотелось бы знать, получат ли ребята статус "УЧАСТНИК БОЙОВЫХ ДЕЙСТВИЙ"? Я думаю, это интересует многих сумских милиционеров, которые работают в Сумском городском отделе под Вашим руководством. Заранее спасибо за ответ.
Питання щодо отримання статусу «Учасник бойових дій» цікавить багатьох з тих працівників силових структур, які сьогодні беруть участь в проведенні антитерористичної операції на сході нашої держави.
Надання статусу учасника бойових дій проводиться згідно Постанови Кабінету міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь у антитерористичній операції, забезпеченні її проведення». Підставою для надання статусу учасника бойових дій є документи про безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в рамках її проведення. Зазначені документи вивчаються комісією МВС та в подальшому подаються до міжвідомчої комісії, яка приймає остаточне рішення щодо надання статусу учасника бойових дій. Рішення про надання статусу учасника бойових дій приймається міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, яка утворюється Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з включенням до її складу фахівців Міноборони, МВС, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Адміністрації Держприкордонслужби, Адміністрації Держспецтрансслужби, Управління державної охорони, Адміністрації Держспецзв‘язку, ДСНС, ДПтС, військових формувань. До складу міжвідомчої комісії можуть включатися фахівці інших державних органів та представники громадських організацій.
Згідно цієї Постанови командири (начальники) військових частин або керівники установ, закладів у місячний строк після завершення особами виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення зобов‘язані подати на розгляд комісій, утворених у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади чи інших державних органах, у підпорядкуванні яких перебували військові частини, установи та заклади, в складі яких проходили службу чи працювали особи, довідки за формою та документи, які є підставою для надання особам статусу учасника бойових дій.
Що ж стосується пільг, які існують сьогодні для учасників АТО, то Рішенням Сумської міської Ради від 24 вересня 2014 року № 3591 – МР працівникам, які перебувають в зоні АТО надаються наступні пільги:
- послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;
- вивіз твердих побутових відходів та рідких нечистот;
- водопостачання та водовідведення.
Для оформлення пільг необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за адресою м. Суми, вул.. Харківська, 35, праве крило, 2-й поверх, кабінети №№ 226-228. Телефон для консультацій та довідок – 32- 76 – 01.
Здраствуйте,у меня вопрос.24,08.2014г.была попытка проникновения в частную собственность,вызывала милицию этих людей забрали,но я досих пор не получила ответа о принятых мерах.Или нужно ждать когда залезут и тебя убьют?
Дякую за запитання. Дійсно до чергової частини міліції 24 серпня 2014 року надійшло повідомлення від сумчанки, що проживає на вулиці Паризької Комуни, про те, що до її приватного домоволодіння була спроба проникнення через паркан двох молодих жінок, які знаходилися у стані алкогольного сп’яніння. На місце пригоди відразу ж прибув наряд міліції, який і затримав порушниць спокою та доставив їх до Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області. Жінки пояснили працівникам міліції, що розшукували свою знайому, та вочевидь помилилися адресою. Стосовно спроби проникнення до чужого двору міліція провела перевірку. Але у зв’язку з тим, що у діях вказаних вище осіб не було ознак злочину та намірів вчинити злочин, кримінальне провадження міліція не відкривала. Відповідь про це була надіслана заявниці 11 вересня 2014 року.
У випадку незгоди з цим рішенням, Ви, шановна громадянко, можете завітати до мене на особистий прийом, який я проводжу щотижня у вівторок з 16 години.
Добрий день! Окремі працівники при колишніх начальниках обл., міської міліції при певних незгодах звільнилися, хоча бажали б і далі служити. Чи поновлюєте ви таких, що пропонують тепер свої послуги, назвіть приклади.
Якщо людина раніше звільнилась з органів внутрішніх справ за власними обставинами і за час служби не допускала порушень дисципліни та законності, а зараз виявила бажання надалі проходити службу в міліції, необхідно звернутись до Управління кадрового забезпечення УМВС України в Сумській області (вул.Кондрат‘єва, 23).
Кожному новому начальнику задаю одне і теж:відповіді нема коли ми разом подолаємо воровок які розгулюють на ринку і співпрацюють з міліцією .Знаю іх в обличчя і бачила як віддавали міліціянтам гроші.Продавці з ними не звязуються .Особисто я можу впіймати за руку.Я вже пропонувала але це нікому не треба .А зараз ви проводите роботу по окозамилюванні.Толку з того що я задала вам вкотре це запитання...
Дійсно існує проблема кишенькових крадіжок на центральному ринку м.Суми. Але працівники міліції вживають заходи щодо попередження кишенькових крадіжок на території ринку, наприклад, шляхом патрулювання території, та спостереженням за підозрілими громадянами.
Крім того, з початку нинішнього року, працівники міліції міста Суми розкрили 31 кишенькову крадіжку, які були вчинені на центральному ринку.
Якщо ж мені стануть відомі факти співпраці міліціонерів зі злочинцями, то такі співробітники будуть звільнені з органів внутрішніх справ негайно.
Що потрібно робити простому громадянину, який є свідком паління або розпиття спиртних напоїв, лайки в людному місці? Чи може міліція затримати таких осіб? Які повноваження має працвник міліції відносно даних ситуацій?
Громадськими місцями є місця постійного або періодичного (у певний час доби), перебування людей. Законодавство чітко визначає такі місця – це вулиці, площі, парки, стадіони, спортивні споруди та майданчики, навчальні, лікувальні та торгівельні заклади, громадський транспорт, під’їзди будинків, ліфти, підземні переходи, зупинки громадського транспорту. Закон передбачає відповідальність за порушення порядку у громадських місцях. Зокрема нецензурна лайка у громадському місці кваліфікується як дрібне хуліганство, і згідно зі ст. 173 «Дрібне хуліганство» Кодексу України про адміністративні правопорушення до правопорушника можна застосувати санкції у вигляді штрафу, або навіть адміністративного арешту на строк до п’ятнадцяти діб.
Згідно зі ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення за вживання алкогольних напоїв, в тому числі і пива, у громадських місцях, на порушників може бути накладений штраф на суму від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А за паління у громадських місцях згідно зі ст. 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушник може бути попереджений або оштрафований на суму від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
З початку нинішнього року працівники сумської міліції притягли до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство 76 осіб, за розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях 2966 громадян, а за тютюнопаління в заборонених місцях 651 людину.
Добрый день! Разъясните пожалуйста, как поступить в случае кражи мобильного телефона у дочери-школьницы непосредственно в учебном заведении. Когда узнали о краже, тот же обратились с заявлением к участковому, который принял заявление и пообещал проинформировать о ходе следственных действий. Приходил в школу, общался с детворой. Результата ждем до сих пор... Заходили в свой участок неоднократно, но ни разу не застали уполномоченного.
Если честно, то на телефоне давно поставили "крест". Но ведь у людей случаются кражи и по-солиднее. Неужели на все наплеавать. Типа есть служба, а на самом деле создается видимость какой-то необходимости и нужности. Неужели такая система нас будет преследовать всегда???? Когда же, наконец, будет проводиться результативная работа. И это не говоря об защите жизни граждан и их здоровья. Это вообще отдельная и "больная" тема нашего украинского социума. А так хочется спокойно и без опаски жить в нашем городе Сумы.
Питання актуальне. Щодня з різних причин зникає до 5 телефонів. Вони можуть бути втрачені (банально загублені), або ж вкрадені. На даний час є всі можливості для пошуку цих мобільних терміналів. Ми їх розшукуємо, але на все це потрібен час. Протягом 9-ти місяців нинішнього року з 525-ти зниклих мобільних терміналів було знайдено і повернуто власникам 218. Якщо потрібні приклади, ми їх надамо. Хочу повідомити, що до кожної події пов’язаної з втратою майна міліція ставиться не байдуже. І попрошу, щоб власники з усією увагою та відповідальністю ставилися до збереження свого майна. Ваша пильність вбереже вас від втрат та клопотів.