ВС 23 ноября 2015 в 08:46
23 листопада в Сумах відбудуться заходи в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з просування реформи децентралізації «Посли Реформ».
До міста завітає команда, яка складається з народних депутатів України та експертів з питань конституційної реформи і децентралізації. Метою кампанії є привернення уваги до процесу децентралізації влади та пов’язаного із цим внесення змін до Конституції України, реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіальної реформи.
У рамках кампанії відбудуться зустрічі з представниками влади в регіоні, місцевого самоврядування, громадськими активістами, студентами:
10:00 - Прес-конференція в Сумській обласній державній адміністрації (пл. Незалежності, 2, зала засідань ОДА, 3 поверх), на якій народні депутати презентують Всеукраїнську інформаційну кампанію «Посли Реформ». Також буде акцентовано на досягненнях та проблемах Сумської області в проведенні реформи децентралізації.
11:00-13:00 - У Сумській обласній державній адміністрації відбудеться зустріч народних депутатів України з представниками об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, головами районних державних адміністрацій (пл. Незалежності, 2, зала засідань ОДА, 3 поверх). На зустрічі будуть розглянуті основні аспекти з реалізації реформи децентралізації та наголошено на необхідності проведення відповідних конституційних змін.
15:00-16.20 - Відкрита зустріч у Сумському державному університеті (вул. Римського-Корсакова, 2) «Відверто про децентралізацію. П’ять міфів реформи», на яку запрошені студенти та громадські активісти. Організатори сподіваються, що на зустрічі представники активної частини громадськості зададуть найактуальніші питання, які пов’язані з процесом проведення реформи децентралізації.
Команда «Послів Реформ», яка відвідає Суми складається з:
- Вікторія Пташник, народний депутат України VIII скликання;
- Альона Шкрум, народний депутат України VIII скликання.
Нажаль, інформаційне поле навколо реформ викривлене та однобоке. Майже відсутня пряма комунікація широких верств населення, депутатів та представників влади на місцях з цієї теми. Тому виникає потреба прориву інформаційної блокади, аби не тільки громадяни України були проінформовані про сутність та значення децентралізації, але й представники влади на регіональному рівні краще розуміли що з собою представляє комплексний підхід до реформи.