Текстильна компанія «Чарівна ніч» знає про ковдри все, або майже все, оскільки спеціалізується на їх пошитті. Якщо ви знаходитеся в пошуку ковдри,- можете бути впевнені, ви знайшли все те, що потрібно.
Вже відійшли далеко в минуле важкі «ватінові» ковдри, які просто таки притискали до ліжка. Випрати таку ковдру було неможливо, власне як і спати. Їх альтернативою були тільки ковдри з лебединого пуху. Але дозволити таку розкіш могли собі далеко не всі.
Сьогодні все набагато простіше. Великий вибір матеріалів і наповнювачів та сучасні технології виробництва дають можливість створювати легкі зимові ковдри як з традиційних матеріалів (шерсть), новітніх матеріалів (силікон), та навіть природних матеріалів (коноплі)!
А тепер - коротко про переваги кожної з них.
Силіконові ковдри
Дуже теплі, легкі, мають високий термін придатності. При їх виборі багато хто з нас вважає, що вона має бути така ж пухка, як колись ковдри з лебединого пуху. Хочемо вас розчарувати, тепло дає далеко не об’єм, а щільність силіконового наповнювача. Якщо у виробництві такої ковдри використовується якісний щільний силікон, ковдра буде не дуже об’ємною, але дуже теплою(!). Компанія «Чарівна ніч» спеціалізується на виготовлені стьобаних ковдр, а це дозволяє максимально подовжити строк експлуатації, і не дозволить наповнювачу збиватися в неприємні ущільнення. Перевагою покупки такої ковдри можна вважати доступну ціну, півторачна ковдра коштує від 450 грн. Серед мінусів – ковдра немає воздухообміну і, якщо в помешканні дуже тепло, будьте впевнені, що спати під нею буде дуже жарко.
Традиційні вовняні ковдри
Теплі, легкі, мають невеликий рівень повітряного обміну. Завдяки новим технологіям виготовлення наповнювача ковдри дещо втратили в об’ємі, але не в своїх перевагах і характеристиках. Вовняна ковдра по домашньому затишна і тепла. Під такою ковдрою буде комфортно спати навіть в самій холодній кімнаті. Не дивлячись на те, що ковдра дуже легка, вона швидко зігріє і зберігатиме комфортну температуру тіла всю ніч. Щоб ковдра відповідала всім вашим сподіванням матеріал-покриття повинне бути тільки з 100% бавовни(!) І це ОБОВ»ЯЗКОВО. Інакше ковдра не зможе дихати і буде створюватися ефект термоса! Півторачна ковдра виробництва компаніі «Чарівна ніч» коштує від 590 грн. Єдине, що можна зарахувати в мінус таким ковдрам – алергія на вовну. Та якщо алергіі немає, а в кімнаті,в якій ви спите холодно,– ковдра з вовни! Ось що Вам потрібно.
Лідер подажів – Конопляні ковдри
Легка, тепла, дихаюча. Гіпоалергенна. Саме конопляна ковдра зібрала всі переваги зимових ковдр. Тепла як вовняна, легка як ковдра з лебединого пуху, гіпоалергенна як силіконова, і дихаюча – як жодна з них!!! А ще, між іншим, її можна прати…. Це краща ковдра – яку подарувала сама природа. Вона не тільки зберігає температуру вашого власного тіла, але й виводить зайву вологу якщо раптом ви спітніли ( Зимові ковдри з конопель, виготовляються з високоякісної технічної коноплі, волокна якої силіконизіруються щоб надати виробу пружність і еластичність. У процентному співвідношенні це (70% коноплі \ 30% силікон) - саме таке співвідношення матеріалів дозволяє виготовити ідеальну конопляну ковдру яка буде відповідати всім вимогам і очікуванням. Матеріал покриття конопляної ковдри так само має значення і несе не тільки естетичне але й функціональне навантаження. Матеріал так само повинен дихати, не линяти і не кошлатитись. Краще покриття для такої ковдри 100% бавовна: паплін, бязь ранфорс, бязь Білорусь ГОСТ або сатин. Звичайно виникає логічне запитання про вартість таких ковдр, а вона, як це не дивно, досить бюджетна. Наприклад півторачна зимова конопляна ковдра 680 грн.
Різноманітні ковдри , постільну білизну, рушники. пледи, покривала та багато іншого ви зможете знайти в нашому магазині
за адресою:
м.Суми, пр-т Курський, 147, маг. «Чарівна ніч»
тел.. 0661517245, 0983892882
або на сайті
https://mntex.com.ua/