Податкова консультація: сучасні сервіси для платників податків

ВС 14 мая 2013 в 16:00
Державна податкова інспекція у м. Сумах нагадує, що з метою реалізації державної політики електронного документообігу, створення комфортних умов для суб'єктів  господарської діяльності під час адміністрування податків, Міндоходів України запроваджено та успішно працює ряд електронних сервісів, зокрема:
- «Податковий асистент» - на постійній основі засобами Інтернет платники податків будуть проінформовані про податкові ризики, виявлені податківцями під час моніторингу господарської діяльності суб’єктів господарювання. Скористатися новим сервісом «Податковий асистент» зможуть лише ті платники, які надсилають звітність до податкових органів в електронному вигляді.
-  «Інформаційне повідомлення про заборгованість по податкам та зборам (обов'язковим платежам)», яким передбачено напрям на е - mail платника податків, що має податковий борг перед бюджетом, каналами електронного зв'язку відповідних інформаційних повідомлень.
- «Довідка про відсутність заборгованості по податкам та зборам (обов'язковим платежам)», яким передбачено надання платникам податків засобами електронного зв'язку документу, який підтверджує відсутність заборгованості по податках перед бюджетом на підставі наданої ними електронної заяви.
- «Дізнайся більше про свого бізнес – партнера», який розміщений  на електронній сторінці (www.sts.gov.ua), надає можливість on - lіnе перевірки перебування на обліку в органі Державної податкової служби і стану розрахунків такого платника податків з бюджетом.
- «Сервіс щодо аналізу моделей господарських операцій підприємств з іноземними інвестиціями» має допомагати уникати ризикових ситуацій через невірне тлумачення національного законодавства іноземними бізнесменами. Сервіс надасть можливість перевіряти на добросовісність своїх можливих підприємств-контрагентів. Зокрема, йдеться про надання іноземним інвесторам інформації про визнання недійсними установчих документів контрагентів, реєстрацію підприємства на загублені  або викрадені документи, перебування їх в процедурах банкрутства або ліквідації, участь у схемах мінімізації податкових зобов’язань тощо.
5
Комментариев
0
Просмотров
3171
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.